Dům na klíč od RD Rýmařov: všechno, co potřebujete pro spokojený život

27.02.2018 13:33

Dřevostavba na klíč - NOVA 86Dřevostavby RD Rýmařov rozhodně nejsou jenom čtyři holé stěny. Ukrývají mnohem víc - domov pro celou vaši rodinu. Až si projdete procesem výběru domu z katalogu a papírováním, přijde na řadu to, na co jste se celou dobu těšili. Stavba nového domu a předání klíčů, které proběhne během 1 měsíce od doby, kdy začneme montovat. Jste zvědaví, co všechno je součástí typových rýmařovských domů?

Bydlení, ve kterém ušetříte

Velkou předností našich dřevostaveb jsou vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Ty mají na svědomí obvodové stěny s vnitřní izolací o tloušťce 120 + 40 mm a vnější termofasádou se šířkou 100 mm. Pyšní se součinitelem prostupu tepla Uw=0,16 W/(m2.K). Díky tomu je bydlení v dřevostavbě velmi úsporné, náklady na provoz domu jsou minimální.

Veškeré vnější dřevěné díly jsou ošetřené velmi kvalitním lazurovým nátěrem, aby odolávaly všem nástrahám počasí. Střechu tvoří betonové tašky (u pultové střechy taškové tabule z poplastovaného plechu), titanozinkové okapy se postarají o odvod dešťové vody.

Na tepelně-izolačních vlastnostech obálky se samozřejmě podílejí i okna a dveře s izolačním trojsklem, které minimalizují únik tepla. Ve standardu každé dřevostavby jsou sedmikomorová plastová okna se součinitelem prostupu tepla celého okna v hodnotě Uw ≤ 1,0 W/(m².K). Střešní okna dodává firma Velux. Vchodové dveře standardně dodáváme s 5komorovým systémem profilů v bílé barvě se třemi závěsy a pětinásobným uzávěrem.

Interiér domu LARGO 122

Těšte se na moderní, ale praktický interiér

Protože v domě se především bydlí, musí být komfortní a praktický. A podle toho jsme ho také vybavili. Můžete si vybrat podlahovou krytinu podle svého vkusu, dekor dlažby i obkladů. Součástí domu na klíč je kompletně vybavená koupelna s umyvadlem a pákovou baterií, sprchovým koutem s baterií, vanou s baterií a sprchovou hadicí, kombinovaným WC a ventilátorem pro optimální vlhkost vzduchu.

Součástí patrových domů je také kvalitní schodiště z bukové spárovky. A co by to bylo za dům bez interiérových dveří. Volíme dýhované dveře KASARD s rozetovým kováním. V dodávce jsou i samozřejmě obložkové zárubně s protihlukovým gumovým těsněním.

Praktické záležitosti nechte na nás

Jednou z největších výhod domu na klíč je, že se nemusíte o nic starat. O všechno se totiž postaráme my. Kompletně zajistíme instalaci vody a odpadů, a to včetně přípravy pro pračku a myčku. V domech je přetlakové větrání, které zajišťuje stálý přísun čerstvého vzduchu a pomáhá doma udržet zdravé mikroklima. Nezapomínáme na požární bezpečnost a do domů instalujeme spolehlivé detektory kouře.

Dům se neobejde bez elektroinstalace - nechybí takové detaily, jako je třeba domovní zvonek nebo osvětlení půdy. O topení se postará elektrické podlahové topení nebo kotel s radiátory. Všechno ovládáte sofistikovanými termostaty.


Při navrhování dřevostavby na klíč jsme zkrátka mysleli za vás a dali do ní všechno, co budete potřebovat. Získáte tak vysoký nadstandard už ve standardu!© 2020, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑