Dveře Kasard - doplněk, díky kterému získá Váš domov styl

14.10.2019 07:28

Dveře KASARDDomov netvoří jenom hezké a odolné stěny. Právě naopak. Tu správnou atmosféru mají domy, ve kterých najdete originální a stylové prvky.

Pak se z obyčejného místa stane ideální prostor pro rodinu. Právě takový interiér dodá každému nejenom potřebný pocit bezpečí, ale také nadstandardní komfort. A na tom nám v RD Rýmařov opravdu záleží. Proto se součástí Vašeho domova mohou stát elegantní dveře Kasard.

Dveře, jež otevírají nový svět

Rozhodnutí, jaké dveře se stanou součástí domova, je pouze na Vás. Výběr dveří opravdu nepodceňujte. Vždy by měly tvořit dokonalou symbiózu k celkovému charakteru domu a taktéž k podlaze. Nezapomeňte na jedno ze základních pravidel, a to, že barva dveří a obložek nemusí být ve stejné barvě jako je podlaha. Myslete na to, že ladit musí dezén. A právě dveře Kasard Vám umožnují neuvěřitelně širokou možnost výběru.

Pootevřete dveře, skrývající rozmanité nabídky

Nechte se oslnit nabídkou našeho katalogu, kde najdete několik řad interiérových dveří. A každá v sobě skrývá své kouzlo. Příjemnou kombinaci dřeva a tvrzeného skla představuje řada Altair. Decentním prosklením Vás zaujmou dveře se zajímavými skleněnými prvky z řady Linie. Světlem a vzdušností ozdobte byt dveřmi z řady Vario.

Překážkou pro nás není ani specifický interiér, jehož součástí se mohou stát dveře s obloukovými vlysy Oktavia. A to ani v případě, že potřebujete netypické otevírání dveří, které ušetří plochu potřebnou k otevření až o 50 %. To vytváří v reprezentativních a obytných prostorech kvalitní a vhodnou alternativu k otočným a posuvným dveřím. Jste fascinováni skleněnými detaily? Pak Vás rozhodně zaujmou celoskleněné dveře. Ty se mohou stát originálním prvkem, který ponese Váš rukopis osobním výběrem skla a jeho dekoru. Tak se dveře stanou originálem, který dokonale ladí k Vašemu interiéru.

Dveře Kasard Dveře Kasard Dveře Kasard

Najdete nás téměř v každém koutě republiky!

Toužíte se dozvědět o dveřích co nejvíce informací? Pak máme velmi dobrou zprávu. Neklesejte na mysli, pokud nebydlíte poblíž Rýmařova. V téměř každém kraji můžete kontaktovat vybraného obchodního zástupce. A někteří Vám nabídnou ukázku dveří naživo. Tak můžete spatřit a přesvědčit se o kvalitách dveří na vlastní oči.

Vyberte si z oslnivé nabídky dveří KASARD. Součástí Vašeho domova se tak mohou stát skládací, kyvné, zapadací či světlíkové stěny. Praktičnosti a optického zvětšení se Vašemu interiéru dostane s posuvnými dveřmi. Samozřejmostí jsou obložkové zárubně. Zvolte si ty nejvhodnější a nechte zazářit ve svém domově tento originální, moderní a stylový prvek.© 2020, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑