Postavili jsme již 23 000 domů

Dvacet tři tisíc domů představuje již prakticky stotisícové město. Představuje tři generace spokojených obyvatel produktu vyrobeného v podhůří Jeseníků. Za tímto číslem je práce tisíců manažerů, techniků a dělníků, kteří svou prací a umem umožnili, že se domy staly domovy spokojených rodin.


    vse-o-stavbe - Náhled <vse-o-stavbe.jpg>Firma RD Rýmařov překonávala od prvopočátku různé problémy, nevyhýbají se jí omyly, neustále však hledá cesty vpřed. To jí umožnilo, že se stala absolutním lídrem montované výstavby na bázi lehké prefabrikace dřeva v České republice a ve středoevropském regionu. Současná nabídka domů, která je důsledně vedena v rámci pěti "E" (ekonomická přijatelnost, energetická přiměřenost, efektivní rychlá výstavba, ekologické zásady a estetická dokonalost), vede k tomu, že pro rok 2016 firma uzavřela 570 smluv na nové domy.

Není náhodou, že dům s pořadovým číslem 23 000 je NOVA 101.
Dům je od roku 2010 nejprodávanějším domem z produkce firmy RD Rýmařov.

Dům, který nezískává ocenění architektů, ale pro svou účelnost a energetické parametry je vyhledávaný zákazníky, Na tento dům navazují v prodejní úspěšnosti domy LARGO 98 a KUBIS 631, potažmo KUBIS 632. Domy těchto řad nejsou výhodné jen pořizovací cenou, která vnímá průměmou výši hypotéky, ale celá jejich koncepce a energetické parametry ve svém výsledku snižují provozní náklady a splátky hypotéky na částky přijatelné pro běžnou rodinu.

Dům s výrobním číslem 23 000 a počty současných uzavřených smluv potvrzují prodejní strategii firmy RD Rýmařov. Strategii, jež se opírá o moderní vlastnost základního konstrukčního materiálu dřeva, kterou je silný inovační potenciál prověřený staletími. Vždyť stavby na bázi dřeva sloužily v pravěku, zrovna tak ve středověku a jsou připraveny splnit náročné parametry evropské agendy 2020 potvrzené na pařížské ekologické konferenci na sklonku minulého roku.

    magazin-levne-drevostavby-vystavba - Náhled <004.jpg>Pro definování svých cílů využívá firma poznatků Inovačního centra Národního dřevařského klastru v Ostravě, jehož byla spoluinvestorem, a také programů TAČR ČR spolu s UCEEB při ČVUT v Praze. Tato špičková evropská pracoviště jsou zárukou vysokých kvalitativních parametrů domů z produkce RD Rýmařov. Parametrů, které obstojí v evropské konkurenci. Důkazem jsou ocenění, která za své realizace získala firma na velmi náročném rakouském trhu.

V roce 2014 to bylo ocenění Dřevostavba roku za konferenční centrum v rakouském Stollhofu a vloni to byla prestižní cena Wienwood, udělovaná jednou za pět let, a to za bytové sídliště ve Vídni.

Firma RD Rýmařov se prezentuje jako firma budoucnosti. V letošním roce se stal rýmařovský závod výrobní základnou další významné evropské značky HANLO. V Rýmařově probíhá investiční činnost. která ve výsledku změní tuto výrobní kapacitu na jednu z největších v Evrop. Je to velká výzva pro rýmařovský region a zejména pro samotnou firmu RD Rýmařov. Ta v roce 2019 oslaví padesát let od položení základního kamene, Firma se ovšem nemíní zastavovat a bilancovat, chce dynamicky působit na evropských trzích a posilovat značku RD Rýmařov tak, aby její spokojení zákazníci stavěli domy z produkce RD Rýmařov již ve čtvrté generaci.

Ing, Jiří Pohloudek 
obchodní ředitel společnosti 
RD Rýmařov s.r.o.© 2020, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑